Püsikliendile

Instrumentariumi püsikliendiks olemine tasub ära

Suurt valikut prilliraame, asjatundlikku teenindust ja ülimalt konkurentsivõimelisi hindu pakume endastmõistetavalt kõigile oma klientidele. Püsikliendina saad meilt aga mitmeidki muid hinnalisi soodustusi, mis aitavad Sul paremini oma silmade eest hoolt kanda. Soodustused jõustuvad esimesele ostule järgnevast korrast.

Püsikliendiks olemine ei maksa midagi. Kui oled ostnud Instrumentariumist prillid, kontaktläätsed, siis võid soovi korral ka püsikliendiks hakata. Ja mis kõige parem – saad kõiki püsikliendi soodustusi kasutada juba oma teise ostu korral. Tutvu soodustustega!

Ära unusta esitada kaarti ostuhetkel. Püsikliendikaardil on väärtus, säilita seda hästi. Kui kaart juhtub ikkagi kaduma, võta ühendust selle väljastanud kauplusega. Kaart on personaalne ja seda ei või loovutada teisele inimesele.

 

1. Kliendirahulolu

Kui Sa mingil põhjusel pole soetatud prillidega rahul, võid vahetada need kolme kuu jooksul uute sama hinnaga prillide vastu, tasuda tuleb vaid prilliklaaside eest. Kallimate prillide saamiseks tuleb hinnavahe juurde maksta.

2. Prillide eluaegne hooldus

Hooldame Sinu prille alates ostupäevast tasuta. Tasuta hooldus sisaldab kruvide pingutamist ja sangade painutamist. Tavakasutuses kulunud osad ei kuulu hoolduse alla. Kui painutustöö võib osutuda keeruliseks, kuna prillid võivad katki minna, siis teavitame sellest klienti ning jätame endale õiguse tööst loobuda.

3. 10% allahindlust kõikidest normaalhinnaga optikatoodetetest ja nägemiskontrollist

4. Kiire vahetaja soodustus

Saad järgmised prillid 20% soodsamalt täishinnast, kui ostad need ühe aasta jooksul alates viimasest prilliostust. Soodustus kehtib ka kahe üheaegse tellimuse puhul samale inimesele.